Web Tasarım & Grafik Tasarım

web-tasarim1

Kurumsal Web Tasarım ve uygulama

Web sitenizin müşterilerinizle online olarak iletişim kurmanızın en önemli unsurudur. Web sitenizde uygulayacağınız strateji şirketinizin tüm yönünü değiştirecek değerde büyüktür. Bu sebeple sizin için yapacağımız web sitesiyle kitlelere sizi en iyi şekilde anlatmaya çalışır, marka değerinizi koruruz.

Arayüz Tasarımı ve Kodlama

Web siteniz arayüz tasarımı sürecinde sizin kurumsal kimliğinizle uyumlu, kullanıcı odaklı, menülerin ulaşılabilir hiyerarşik bir biçimde düzenleriz. Web sitenizin tasarımınızın onayından sonra Arayüz kodlamasına başlarız. Bu süreçte web sayfalarınızın hızı, menülerinizin fonksiyonelliğini, arama motorlarını ile uyumlu çalışmasına dikkat ederek tasarım, işlevsellik ve kullanılabilirlik dengesini bir arada tutarak web sitenizin kodlamasını yaparız.

İçerik ve Yönetim paneli Kontrol Uygulamaları

Web sitenizin içeriklerini yönetip, güncel olarak düzenleyebileceğiniz birebir web sitenizle bağlantılı olan bir arayüz oluştururuz. Bu alana giriş yapmak için kullanıcı adı ve giriş şifrenizle her türlü bilgiyi metinleri ve görsellerinizi bu alandan düzenleyebilirsiniz. Kurumsal ve küçük ölçekli işletmelerden, portal sayfalarına, e-ticaret sayfaları ve farklı amaçta kullanacağınız ihtiyaçlarınız doğrultusunda İçerik Yönetim paneli tasarlarız. Sonrasında sizi veya ekibinizi bu panelin kullanımı hakkında bilgilendiririz ve bu şekilde gerekli bilgilerin sizin tarafınızdan güncellenmesini sağlayabiliriz.

Test/Debug

Bu süreçte web sitenin tasarım ve uygulama sürecinin tamamlanmasının ardından, yayına alınmadan önce web sitenizdeki fonksiyonel özellikler ile sayfalar arasındaki bağlantıların çalışıp çalışmadığı ile ilgili alanlar kontrol edilerek, site yayına alınmadan önce bu sorunları çözümlemiş oluruz.

Bakım ve Güncelleme

Web siteniz yayına alındıktan sonra da talebiniz doğrultusunda gerekli bakım ve güncellemelerinizi yapabiliriz. Web sitenizde var olan alt yapıya istinaden isteyeceğiniz yeni şablon ve alanların oluşturulmasını sağlayabilir, ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebiliriz.

Web Site Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın

Leave A Comment

Arşivler

Kategoriler